“Будинок із сірників”: промотур Україною

Нарешті можу представити мою нову книжку читачам в Україні. З нетерпінням чекаю на наші зустрічі!

“Це дуже світла книжка. Вона про людей і про речі, про вміння жити і вміння вчитися жити. Це та книжка, про яку саме і можна сказати: читаючи, відпочиваєш душею. Її історії запам’ятовуються рисами облич, рухами, простими, але важливими фразами і знову-таки речами, якими людина оточує себе впродовж життя. Речами, які інколи шукають новий дім – як і люди.”

Інга Кейван

“Будинок із сірників”: коли герої роману оживають у коміксі

 

Разом із Сергієм Костишиним та Анастасією Нечипоренко розкажемо про спільний проект та народження ідеї створення ілюстрацій-коміксів для роману “Будинок із сірників, взятих із різних коробок”. З нами можна буде не лише послухати уривки роману та побачити деякі ілюстрації, а й поговорити про процес створення книги, підводні камені та секрети кухні.

Rencontre à la bibliothèque d’Arc-et-Senans

Arc et Senans
Photo by Alena Antonova

Eugenia Senik est actuellement en résidence d’écriture à la Saline Royale. Jeane Ukrainienne, elle est déjà l’auteure de 3 romans et de textes poétique.

Vous êtes cordialement invites à venir la rencontrer.

Mardi 5 Decembre à 20 heures à la bibliothèque d’Arc-et-Senans.

Elle nous fera découvrir quelques pages de son nouveau roman en cours de traduction, nous parlera de son travail, de la vie dans son pays, de son séjour chez nous, en France… le tout dans une ambiance très convivale et agréable.

Entrée libre

Місце бездомності в сучасній літературі

Дискусія про безпритульність та її висвітлення в художній літературі на основі нового роману Євгенії Сенік “Будинок із сірників, взятих із різних коробок”, яка відбудеться у рамках Форуму Видавців 17 вересня о 14.00 у “Дзизі” (вул. Вірменська, 35). Детальніше →

“Ключ у кишені”: Презентація центру Аґнона в Бучачі

Центр Аґнона Бучач

13 вересня о 15.00 у Блакитній Залі Палацу Потоцьких у рамках Форуму Видавців у Львові можна буде ознайомитися з результатом роботи трьох письменників – збіркою «Ключ у Кишені», а також почути більше про Центр Аґнона та його діяльність.   Детальніше →

arrow-pointing-downcaret-down